Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto webových stránek s tím souhlasíte. Rozumím

Za střelbou v Červeném Kostelci jsou zřejmě osobní a majetkové vztahy

10.9.2019
čtenost 759

ČERVENÝ KOSTELEC - Kriminalisté pokročili ve vyšetřování včerejší tragické události, kdy v jednom z rodinných domů nalezli dva mrtvé muže.

Za střelbou v Červeném Kostelci jsou zřejmě osobní a majetkové vztahy

Kriminalisté pokračují ve vyšetřování pondělní události, která vyústila ve střelbu, při které dva muži utrpěli střelná zranění neslučitelná s životem. K události došlo v 15.50 hodin v Červeném Kostelci v jednom z rodinných domů, kdy podle náhodných svědků vystřelil starší muž na mladšího ze své legálně držené krátké zbraně. Poté zbraň obrátil proti sobě.

„Policie zahájila úkony trestního řízení pro zvlášť závažný zločin vraždy. Podezřelým z toto činu je pětapadesátiletý muž, který měl několika výstřely ze své legálně držené krátké střelné zbraně usmrtit třiatřicetiletého muže. Z prvotních šetření vyplývá, že úmyslným jednáním nebyl ohrožen nikdo z náhodných svědků ani dalších osob," sdělila policejní mluvčí Eva Prachařová.

Policie nařídila soudní pitvy a znalecká zkoumání a kriminalistické expertizy z oboru balistika a dalších. Kriminalisté na místě zajistili krátkou střelnou zbraň, která patřila staršímu z mužů, a odeslali ji k dalšímu odbornému zkoumání. Podle dosavadních zjištění zřejmě mohly být pravděpodobným motivem tragického jednání osobní a majetkové vztahy mezi oběma muži. Přesné objasnění motivu a veškerých okolností případu je předmětem dalšího šetření.

Redakce
NachodskySWING.cz

Čtěte také