Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto webových stránek s tím souhlasíte. Rozumím

Tipy na vánoční dárky

19.12.2019
čtenost 463

KOMERČNÍ PREZENTACE - Štědrý den klepe na dveře. Už máte všechny dárky? Máme pro vás pár tipů!

Tipy na vánoční dárky

Luční penzion

Luční penzion

Potěšte své blízké poukazem na gastronomický zážitek v rodinné restauraci Lučního penzionu. Ideální místo nejen pro příjemné posezení, ale také pro vaši rodinnou oslavu, vánoční večírek nebo svatbu.

kontakt: Luční penzion, Česká Skalice, Zájezd 82, tel: 603 952 363
restaurace@lucnipenzion.cz
www.lucnipenzion.cz

 

Vánoce v duchu handmade

Vánoce v duchu handmade

Popletly vám Vánoce hlavu? Dejte šanci pletení! Obchod Pleturáda.cz nabízí širokou škálu kvalitních pletacích přízí a pomůcek nezbytných ke snadné a pohodlné kreativní práci při tvorbě nejrozmanitějších pletených a háčkovaných výrobků. Potěšte tak pletařky ve svém okolí dárkem v duchu ruční výroby.

kontakt: kamenný obchod Pleturáda.cz, Náchod, Kladská 200, tel: 777 576 907, info@pleturada.cz
www.pleturada.cz

 

Vyvoněné Vánoce

Vyvoněné vánoce

Zážitky a vzpomínky jsou často spojeny s vůněmi, které umocňují vnímání každodenních situací... Posláním proslulé italské značky MILLEFIORI, jejíž název znamená 1000 květů, je pomoci vám najít emoci, náladu, atmosféru, ve které se cítíte uvolnění a sami sebou. Millefiori nabízí širokou škálu vytříbených interiérových vůní. V obchůdku Dohajan se zaměřují na luxusní vonná stébla s čistým a elegantním designem a stylové vůně do auta s dotekem italského šarmu.

kontakt: Dohajan.cz, Náchod, Komenského 1203 (vedle Škvorecký Café)
www.dohajan.cz

 

Weleda dárkové sety

Weleda dárkové sety

Udělejte radost svým nejbližším provoněnou přírodní kosmetikou od Weledy. Čeká na vás síla BIO granátového jablka, růže, citrusu nebo levandule. A nezapomínáme ani na vaše nejmenší s měsíčkovou řadou pro kojence, stejně jako je u nás k dostání kompletní sortiment této švýcarské kosmetiky značky Weleda.

cena od 299 Kč
kontakt: Lékárna U Svaté Terezie, Náchod, Tyršova 866
www.lekarnaterezie.cz


Od stromku až do Sklepa

Mlýny


Věnujte pod stromeček vstupenky na představení Mlýny. Kultovní představení a nejúspěšnější drama divadla Sklep všech dob zavítá do náchodského Městského divadla 21. 5. 2020. Na vaše bránice tak v závěru kulturní sezóny Náchodský SWING uvádí, v rámci které se představení uskuteční, zaútočí Jiří Fero Burda, David Vávra, Tomáš Hanák a mnozí další.

Cena od 390 Kč
www.kupvstupenku.cz a regionální infocentra

 

Už jsem tady zas!

Hitler představení

Představte si, že se v naší současnosti probudí v berlínském parku Adolf Hitler. Pochopitelně za velkého zájmu všech kolemjdoucích. Jak na něj budou lidé reagovat? A jak bude reagovat na náš současný svět on? Jak se zachovají média? Přijďte si pro odpověď… Skvělá komedie s Ondřejem Kavanem v hlavní roli bude k vidění v Divadle J. K. Tyla v Červeném Kostelci 23. 4. 2020.

cena: 420 Kč / 390 Kč / 370 Kč
Vstupenky: www.mksck.cz a regionální infocentra
 

Legendární Karel Kahovec

Kahovec

Pěvecká hvězda 60. let pokračuje po smrti Petra Nováka se skupinou George & Beatovens v koncertní činnosti. V koncertním programu jsou zařazeny písně Karla Kahovce ze 60. let jako např. Paní v černém, Poprava blond holky, Svou lásku jsem rozdal a také písně zařazené jako vzpomínka na Petra Nováka, jako např. Povídej, Hvězdičko blýskavá, Já budu chodit po špičkách apod. Koncert se v Divadle J. K. Tyla v Červeném Kostelci uskuteční v sobotu 18. 4. 2020.

Cena: 250 Kč
Vstupenky: www.mksck.cz a regionální infocentra

  

Vůně Vánoc s Yankee Candle

Yankee candle

Nechte se zlákat širokou paletou vánočních vůní svíček prémiové světové značky Yankee Candle. Každá svíčka přinese tomu, koho jí obdarujete, mnoho příjemných okamžiků a dotvoří v jeho domově dokonalou vánoční atmosféru. Širokou nabídku se spoustou novinek najdete v obchodě Dohajan v Náchodě - vstupte do světa snů.

cena od 299 Kč
kontakt: Dohajan.cz, Náchod, Komenského 1203 (vedle Škvorecký Café)
www.dohajan.cz


Dárky pro vousáče

dárek pro vousáče

Není tajemstvím, že náchodský obchod Dohajan.cz už několik měsíců nabízí i speciální sekci pro vousáče. Proto i tyto gentlemany můžete o Vánocích obdarovat stylově podle jejich gusta. Značky jako Proraso, Morgan‘s, Captain Fawcett a další pochopitelně nemohou v nabídce chybět. Vedle vosků na kníry, olejů a balzámů na vousy těch nejvybranějších vůní najdete v regálech pánského oddělení Dohajan i pomády na vlasy, mýdla, šampóny a řadu dalších výrobků.

kontakt: Dohajan.cz, Náchod, Komenského 1203 (vedle Škvorecký Café)
www.dohajan.cz

Romantika jako u babičky na venkově

romantika jako u babičky

Kdo by nezatoužil vzdálit se alespoň na chvíli od dnešní hektické a uspěchané doby a třeba se jen na pár hodin schoulit ve vlídné chaloupce našich babiček? Kvalitní bavlněné povlečení s tradičními venkovskými vzory a řadu doplňků v podobě malých polštářků a válečků přesně jako od babičky najdete ve stylovém obchodě Dohajan.cz v Náchodě. Vstupte do světa snů.

kontakt: Dohajan.cz, Náchod, Komenského 1203 (vedle Škvorecký Café)
www.dohajan.cz

 
Ondřej Havelka ve Swingu nylonového věku

hudební mix


Nylonový věk – tak nazval Josef Škvorecký první tři poválečná léta. Byly to roky všeobecné euforie ze znovunabyté svobody a symbolem se pro většinu mladých lidí stal swing. Nejkrásnější a nejžhavější fláky z této vrcholné éry bigbandového swingu zahrají 18. února 2020 ve své koncertní show Swing nylonového věku v Jiráskově divadle v Hronově Ondřej Havelka a jeho Melody Makers.

cena: 450 Kč

kontakt: Hronov, náměstí Čs. armády 500, tel: 491 483 314
(prodej vstupenek: IC Hronov, IC Náchod, IC Červený Kostelec, IC Nové Město nad Metují, IC Česká Skalice)

www.kulturahronov.cz


Naberte sílu

Naberte sílu

Reishi patří mezi nejcennější vitální houby tradiční čínské medicíny. Její síla spočívá ve schopnostech přirozeně posilovat vitalitu a imunitu, podporovat normální funkce oběhové soustavy a zdravou hladinu cholesterolu. Má výrazné adaptogenní účinky, tzn. pomáhá organismu přirozeným způsobem bojovat proti zátěži, vyvolané širokou škálou škodlivých faktorů.

kontakt: www.MycoMedica.cz

 


Limitovaná edice luxusních dárkových tašek

 Kosmetika lékárna

Nádherný vánoční dárek od značky Bioderma ve dvou variantách.

Modrá varianta: hydratační péče v kombinaci Hydrabio krém, Atoderm výživný krém na ruce a Atoderm tyčinka na rty. Červená varianta: na citlivou pleť v kombinaci Sensibio ikonické micelární voda a Sensibio Light/Rich krém.

Cena od: 499 Kč

Kontakt: Lékárna U Itálie, Náchod, Kamenice 131, tel: 491 423 999
www.lekarnauitalie.cz


Příjemné nákupy a krásné Vánoce přeje
NachodskySWING.cz

 

 

 

 

 

Čtěte také