Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto webových stránek s tím souhlasíte. Rozumím

Revizor, Mlýny a Malý princ mění termíny

4.5.2020
čtenost 234

NÁCHOD - Polovina letošní kulturní sezóny časopisu Náchodský SWING musí změnit termín.

Revizor, Mlýny a Malý princ mění termíny

Koronavirová krize a uzavření divadel ovlivnila i kulturní sezónu Náchodský SWING uvádí. Poslední tři kusy tak bohužel musí změnit své termíny. Představení Malý princ už svůj nový termín má - diváci ho v Divadle J. K. Tyla v Červeném Kostelci uvidí 9. listopadu. Inscenace Revizor v režii Davida Drábka, se kterou měli 7. května do náchodského Beránku zavítat Pavla Tomicová, Václav Kopta, Oldřich Vízner a další, stejně jako legendární Mlýny Divadla Sklep, které měly diváky pobavit 21. května tamtéž, zatím nové termíny hledají.

„Vzhledem k tomu, že se přesouvá spousta představení na podzim a zároveň také z toho důvodu, že herci mají své závazky i jinde, je pro produkce souborů složité sladit vše dohromady a náhradní termíny najít. Každopádně o představení Revizor a Mlýny diváci nepřijdou, rušit je určitě nebudeme," vysvětluje ředitel kulturní sezóny Daniel Šafr.

Náhradní termíny budou zveřejněné v časopisu Náchodský SWING, na jeho webu, na webu www.nsuvadi.cz, na portálu Kupvstupenku i na facebooku. Vstupenky na všechna představení zůstávají v platnosti.

Hana Stoklasová
NachodskySWING.cz

Čtěte také