Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto webových stránek s tím souhlasíte. Rozumím

Revizor přijede v lednu

8.6.2020
čtenost 461

NÁCHOD - Máme náhradní termín představení Revizor, které se mělo v Beránku odehrát 7. května.

Revizor přijede v lednu

Náhradní termín komedie Revizor, kterou jsme vám v rámci kulturní sezóny Náchodský SWING uvádí měli do Městského divadla v Náchodě přivézt 7. května, je konečně na světě! Komedii Městských divadel pražských v režii Davida Drábka přijedou Pavla Tomicová, Tomáš Havlínek, Václav Kopta, Oldřich Vízner, Radim Kalvoda a další sehrát 26. ledna 2021. Vstupenky zůstávají v platnosti, případně je možné zakoupit je v síti Kupvstupenku, tedy v informačních centrech jednotlivých měst našeho regionu či on-line na www.kupvstupenku.cz.

Kvůli koronavirové krizi bylo nutné přesunout také představení Malý princ s Janem Cinou, kterého diváci uvidí v Divadle J. K. Tyla v Červeném Kostelci 9. listopadu. I legendární Mlýny Divadla Sklep se konají v náhradním termínu. Do Městského divadla v Náchodě mohou milovníci specifického humoru herců Tomáše Hanáka, Davida Vávry, Milana Šteindlera a dalších zavítat 29. března 2021.

Více o kulturní sezóně Náchodský SWING uvádí najdete na www.nsuvadi.cz. Vstupenky jsou k dispozici na www.kupvstupenku.cz.

Hana Stoklasová
NachodskySWING.cz
Foto archiv MDP

Čtěte také