Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto webových stránek s tím souhlasíte. Rozumím

Na Pivofest míří Mig 21, Wohnout i Jakub Děkan

13.5.2019
čtenost 2018

TRUTNOV - V sobotu 8. června se na Krakonošově náměstí chystá oblíbená akce.

Na Pivofest míří Mig 21, Wohnout i Jakub Děkan

Tradičně druhá červnová sobota přiláká do Trutnova milovníky dobrého piva i muziky. Už 15 let se trutnovský Pivofest těší oblibě tisíců návštěvníků, kteří za tradičními slavnostmi míří do centra města nezřídka i z více než sto kilometrů vzdálených míst v republice, ať už na pivo, hudební program, setkání s přáteli, nebo na vše, co tradiční událost nabízí. I letos se příchozí mohou v sobotu 8. června těšit na pestrou přehlídku českých pivovarů a minipivovarů i řadu koncertů. Na pódiu vystoupí například Mig 21, Wohnout, Roxette revival, Flendrs nebo Jakub Děkan.

Návštěvníci si opět budou mít možnost vyzkoušet stolní fotbálek v lidské velikosti a užít si sobotní den jaksepatří. Pivo bude čepovat 14 pivovarů, mezi kterými nebudou chybět například domácí Krakonoš, Trautenberk, Pecký pivovar, Klenot, Jung Berg, Medvěd, Raven, Chroust, Plzeňský bandita, hosté z polského minipivovaru Pivovsky a řada dalších.

pivofest plakát

Vstupenky za zvýhodněnou cenu je možné pořídit v síti Kupvstupenku. Více informací i aktuální novinky můžete sledovat na facebooku a webu www.pivofest.cz.

Redakce
NachodskySWING.cz
Foto: Miloš Šálek

Čtěte také