Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto webových stránek s tím souhlasíte. Rozumím

V obchodě Dohajan se bude opět nakupovat po zavíračce

6.12.2019
čtenost 971

KOMERČNÍ PREZENTACE - Náchodský obchod Dohajan.cz zve na tradiční předvánoční Nákupy po zavíračce. V pátky 6. a 13. prosince bude otevřen do 22 hodin.

V obchodě Dohajan se bude opět nakupovat po zavíračce

Obchůdek Dohajan.cz, který sídlí v Náchodě v Komenského ulici a přes deset let se specializuje na prodej ložního povlečení, ručníků, přírodních mýdel a kosmetiky včetně pánské, svíček Yankee Candle, Woodwick a Reichl, plyšových hraček švédské značky Bukowski a další řady dárkového zboží, připravil pro své zákazníky už tradiční předvánoční záležitost - Nákupy po zavíračce. Dva prosincové pátky 6. a 13. bude mít otevřeno od 9 až do 22 hodin.

„Naší tradiční a oblíbenou akcí vycházíme vstříc zákazníkům a hlavně zákaznicím, kterým jejich pracovní doba a každodenní tempo neumožňuje náš obchůdek navštívit v klidu a beze spěchu. Někteří z nich třeba ani nevědí, že máme od léta nový interiér a plno zboží nových značek včetně výrazně posílené pánské sekce. Rádi jim nové zboží předvedeme a pomůžeme s výběrem dárků pro jejich blízké všech generací," doplnila manažerka Dohajan.cz Lucie Rohanová.

dohajan anděl

Zákazníci tak budou moci v příjemném voňavém prostředí a výjimečné adventní atmosféře zakoupit nejen vánoční dekorace a dárky, ale také posedět v kavárně Škvorecký Café a vychutnat si šálek kávy, sklenku vínu nebo třeba sklenici piva Clock.

kavárna naše

www.dohajan.cz
Komenského 1203, Náchod

Čtěte také