Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto webových stránek s tím souhlasíte. Rozumím

Průtah dostane asfaltový koberec

22.5.2018
čtenost 400

PĚKOV - Práce na dokončení rekonstrukce komunikace přes Pěkov se dostaly do finále.

Průtah dostane asfaltový koberec

Práce na dokončení rekonstrukce komunikace II/303 - průtah obcí Pěkov se dostaly do finále! V tomto týdnu proběhne pokládka vrchního asfaltového koberce.

Podle informací od firmy COLAS od pondělí 21. května probíhá podle plánu pokládka vrchní asfaltové vrstvy v celém průtahu Pěkova. Postup prací bude následující: v pondělí firma pokládala asfalt v úseku od křižovatky pod Ostašem po odbočku k truhlárně. V úterý a následující dny bude probíhat pokládka asfaltu od horního úseku (od Laudona) směrem dolů po Pěkově, přičemž každý den se podaří udělat cca 500 metrů.

Doprava do Honů tak bude od úterý do konce pokládky koberce možná jedině po objížďce. Úseky, ve kterých bude asfaltováno, nebo ve kterých bude položen čerstvý koberec, budou zneprůjezdněny. Postupně po vychladnutí povrchu budou opět části Pěkova zpřístupněny pro místní obyvatele, ale vždy je třeba se řídit pokyny firmy COLAS.

„Bez svolení zhotovitele, prosím, v zájmu všech, nevjíždějte na čerstvě položený povrch, a respektujte pokyny a dopravní omezení instalované zhotovitelem! Pevně věříme, že se jedná o poslední omezení dopravy a života v Pěkově a na Honech, a že se již brzy dočkáme dokončené komunikace s kvalitně položeným kobercem," doplnil místostarosta Police nad Metují Jiří Škop.

René Herzán
www.nase.broumovsko.cz

Čtěte také