Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto webových stránek s tím souhlasíte. Rozumím

Policie hledá svědky středeční srážky motorkáře s cyklistou

3.5.2018
čtenost 4502

NÁCHODSKO - Ve středu 2. května došlo na silnici mezi Náchodem a Vrchovinami k nehodě. Policisté žádají svědky z dvou osobních aut o přihlášení.

Policie hledá svědky středeční srážky motorkáře s cyklistou

Dopravní inspektorát v Náchodě, skupina dopravních nehod žádá o přihlášení osádek dvou osobních vozidel, které před odbočkou na Přibyslav předjel motocyklista a krátce poté se střetl s vlevo odbočujícím cyklistou.

K dopravní nehodě došlo ve středu 2. května v půl sedmé večer mezi obcemi Náchod a Vrchoviny, na křižovatce s odbočkou na Přibyslav. Řidič motocyklu Yamaha, který jel od Náchoda na Nové Město nad Metují, zřejmě předjížděl osobní vozidla před křižovatkou v místě, kde je to dopravní značkou zakázáno, a následně v prostoru křižovatky srazil cyklistu, který odbočoval vlevo na Přibyslav. Při nehodě utrpěli motocyklista i cyklista lehké zranění se zatím nezjištěnou dobou léčení, alkohol byl u obou řidičů vyloučen dechovou zkouškou. Škoda na motorce je asi 50 tisíc, na jízdním kole asi 30 tisíc korun.

„Dopravní nehodu policisté nadále vyšetřují a k přesnému objasnění nehodového děje a příčin nehody by potřebovali svědectví osádek z obou dosud nezjištěných předjížděných vozidel. Svědci se mohou přihlásit buď na telefon náchodské stálé služby dopravních nehod 974 534 254 nebo na bezplatné lince 158," dodala policejní mluvčí Eva Prachařová.

Redakce
NachodskySWING.cz

Čtěte také