Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto webových stránek s tím souhlasíte. Rozumím

Policie vykázala agresivního muže z domu

23.3.2018
čtenost 463

BROUMOVSKO – Za násilí vůči manželce musí opustit domácnost sedmatřicetiletý muž z Broumovska.

Policie vykázala agresivního muže z domu

Přivolaná policejní hlídka z obvodního oddělení v Broumově vykázala ve čtvrtek 22. března ze společného bytu na Broumovsku sedmatřicetiletého muže, který se násilně choval vůči své manželce. Napadenou ženu ošetřili zdravotníci.

„Do domácnosti policisté přijeli prověřit oznámení, že předešlé noci ve středu 21. 3. 2018 v pozdních nočních hodinách muž nejprve verbálně sprostými nadávkami, pak i fyzicky údery a kopy napadl svou o čtyři roky mladší ženu. Policejní hlídka agresora zadržela a odvezla na oddělení k dalšímu řízení, zároveň přivolala potlučené ženě zdravotní ošetření. Vzhledem k tomu, že muž tímto způsobem nejednal poprvé, policie zahájila ihned patřičné úkony správního řízení a agresora vykázala ze společné domácnosti. Téhož dne ve večerních hodinách ho policisté propustili z policejní cely, další řízení s ním bude probíhat na svobodě," upřesnila policejní mluvčí Eva Prachařová.

Pokud by muže napadlo nařízení o vykázání nerespektovat a chtěl by v domácnosti dál pobývat, okamžitě mu hrozí následné trestní stíhání pro trestný čin maření výkonu úředního rozhodnutí s možným až dvouletým trestem odnětí svobody.

Redakce
NachodskySWING.cz

Čtěte také