Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto webových stránek s tím souhlasíte. Rozumím

Náchodský SWING uvádí B-Side Band

17.1.2019
čtenost 1519

NÁCHOD - B-Side Band a Vojtěch Dyk! To je pecka, která 25. února zahájí jubilejní kulturní sezónu Náchodský SWING uvádí.

Náchodský SWING uvádí B-Side Band

Jubilejní desátou kulturní sezónu Náchodský SWING uvádí zahájí to nejlepší, co na české hudební scéně máme. B-Side Band a Vojtěch Dyk, to jsou bezesporu jména, která patří na vrchol. A právě jedinečný B-Side Band bandleadera Josefa Buchty a charismatický Vojtěch Dyk zahájí v pondělí 25. února v Městském divadle Dr. J. Čížka desátou kulturní sezónu časopisu Náchodský SWING a stanou se tak zřejmě náchodskou hudební událostí roku.

Osmnáct špičkových instrumentalistů překvapuje návštěvníky koncertů vedle jazzových standardů a dobře známých skladeb originálními swingovými úpravami hitů rockových i populárních. Exkluzivní spojení se zpěvákem, hercem a performerem Vojtěchem Dykem je jedním z nejžádanějších a nejsledovanějších projektů současnosti. Společně absolvovali už šest úspěšných turné s plně vyprodanými koncerty i v mnohatisícových halách. Superstar světového jazzu Kurt Elling, který je kritikami považován za nejlepšího jazzového zpěváka na světě, označil Dyka za jednoho z nejtalentovanějších zpěváků současné generace.

Poslední vstupenky na jedinečný večer jsou k dispozici v síti Kupvstupenku. Více se o kulturní sezóně dozvíte zde

Redakce
NachodskySWING.cz

Čtěte také