Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto webových stránek s tím souhlasíte. Rozumím

15. Pivofest nabídne 15 pivních značek, hvězdami budou Mišík, Poláková, Voxel i Police Symphony Orchestra

5.6.2018
čtenost 626

TRUTNOV - Krakonošovo náměstí ožije v sobotu 9. června Pivofestem.

15. Pivofest nabídne 15 pivních značek, hvězdami budou Mišík, Poláková, Voxel i Police Symphony Orchestra

V sobotu 9. června bude na Krakonošově náměstí v Trutnově téct pivo proudem. Jako každou druhou červnovou sobotu se tam totiž uskuteční Pivofest. Tentokrát už s pořadovým číslem patnáct! Během uplynulých čtrnácti let se pivní slavnosti zapsaly do povědomí veřejnosti jako akce se skvělou organizací, klidným průběhem, přátelskou atmosférou a pestrou nabídkou zlatavého moku. Návštěvníkům také naservírovaly plejádu předních jmen hudební scény. Připomeňme vystoupení Marty Kubišové, Olympiku, Václava Neckáře, No Name, Tomáše Kluse, Lenny, Xindla X, Dalibora Jandy, Turba, Jaroslava Uhlíře, Anny K., Kamila Střihavky a mnoha dalších. I letos se příchozí mohou těšit na skvělý hudební program.

„Máme velkou radost a je nám ctí, že naše pozvání přijal Vladimír Mišík s ETC, kteří vystoupí od 21 hodin. Myslím, že velkým překvapením bude pro mnohé návštěvníky koncert Barbory Polákové, hudebně jí to s kapelou opravdu velmi dobře šlape. A zvu také na vynikající Police Symphony Orchestra. Tihle mlaďáci sice potřebují neskutečné množství židlí, ale jejich energie a nadšení vás naprosto převálcují,“ říká s úsměvem hlavní organizátor Daniel Šafr. Kromě zmíněných uskupení se příchozí mohou těšit také na písničkáře Voxela, královédvorský revival skupiny Kabát Vaťák a podkrkonošské Kelty z Benjaming´s Clanu.Tekutý chleba se tentokrát bude degustovat z píp patnácti pivovarů. Své stánky v centru města postaví Krakonoš, Trautenberk, Novopacké pivo, královéhradecký Klenot, Svijany, Raven, Velkopopovický Kozel, Krkonošský Medvěd, vrchlabský Hendrych, Radegast, Lounský žejdlík, Pilsner Urquell, Tambor, Létající chroust a Pecký pivovar. Chybět nebude ani nealko a občerstvení všeho druhu, stejně jako stolní fotbálek v lidské velikosti.

Plakát pivofest

Začátek akce je v pravé poledne, před hudební produkcí, která vypukne ve 13 hodin, přivítá návštěvníky i starosta města Trutnova Ivan Adamec. Předprodej vstupenek za zvýhodněnou cenu v síti Kupvstupenku skončí v pátek. Více informací najdete na webu akce nebo na jejím facebookovém profilu

Redakce
NachodskySWING.cz
Foto: Miloš Šálek

Čtěte také