Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto webových stránek s tím souhlasíte. Rozumím

Režisér snímku Milada míří za diváky do Police nad Metují

12.3.2018
čtenost 275

POLICE NAD METUJÍ - V pondělí 12. března se v Kolárově divadle chystá promítání filmu Milada a beseda s režisérem Davidem Mrnkou.

Režisér snímku Milada míří za diváky do Police nad Metují

Připomenout si tragické události našich dějin mohou v pondělí 12. března návštěvníci Kolárova divadla v Polici nad Metují. Od 19 hodin se tam bude promítat životopisný historický film Milada. Projekce se osobně zúčastní i režisér a scenárista snímku David Mrnka, který pohovoří o přípravách i natáčení dramatu. Vstupné je 80 korun.

David Mrnka (1978) vystudoval Biskupské gymnázium Bohuslava Balbína v Hradci Králové. V mládí odešel do Austrálie, kde studoval ekonomii, později filmovou školu a od roku 2002 navštěvoval SAE INSTITUTE AUSTRALIA – špičkový mezinárodní vzdělávací institut v mediální oblasti, obor režie/produkce. V letech 2003/2004 absolvoval kurzy herectví a práce s herci v Actors Center v Sydney. Během studií začal pracovat pro EXTRA – show o showbyznysu. V roce 2005 se přestěhoval do Los Angeles, od roku 2006 spolupracuje s CNN, BBC – pořady Larry King Live, World Report a další. V letech 2013/14 byl producentem v CNN – International.

Redakce
NachodskySWING.cz
Foto © Bohemia MP / Vojtěch Hurych

Čtěte také