Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto webových stránek s tím souhlasíte. Rozumím

Náchodské Pivobraní láká na 18 pivních značek, Báru Polákovou, Michala Hrůzu, UDG a Komunál

7.7.2017
čtenost 2072

NÁCHOD - V sobotu 15. července ožije Masarykovo náměstí šestým ročníkem Pivobraní.

Náchodské Pivobraní láká na 18 pivních značek, Báru Polákovou, Michala Hrůzu, UDG a Komunál

Největší událost letních prázdnin v Náchodě vypukne v sobotu 15. července. Oblíbená akce nejen pro milovníky piva, ale i dobré muziky, přátelských setkání a skvělé atmosféry začne na Masarykově náměstí v pravé poledne a užijí si ji všechny generace.

Své pípy roztočí v dosavadní historii Pivobraní nejvyšší počet pivovarů – celkem osmnáct! Prezentovat a své pěnivé moky nabízet budou pivovary tradiční i v našich končinách nepříliš známé. Posuďte sami. Degustovat se budou vrchlabská piva Hendrych a Krkonošský Medvěd, pivo horalů Trautenberk, které se vaří ve výšce 1045 metrů nad mořem v Malé Úpě, zastoupení našich nejvyšších hor doplní trutnovský Krakonoš, dalšími účastníky budou Radegast, Lobkowicz, Rychtář a Klášter, chybět nebude Velkopopovický Kozel, tradičními hosty budou výčepní z královédvorského Tambora, ze Svijan a pivovaru Nová Paka, mezi nováčky se hlásí minipivovary Létající chroust a Lounský žejdlík, z velké dálky dorazí pivovar Sedlčanský Krčín, přijede také neustále experimentující pivovar Raven z Plzně a samozřejmě i domácí Primátor. Své vlastní pivo Liberbeer představí dokonce i samozvaný stát Liberland, který vznikl v dubnu 2015 mezi Srbskem a Chorvatskem.

                       Loňský ročník Pivobraní ve zkratce

O hudební dění, které odstartuje ve 13 hodin, se tentokrát postarají kapely UDG, Komunál, Vaťák (Kabát revival), Bohadlo Band, Sunday Jam a Pink Floyd revival. Hvězdami Pivobraní budou herečka a zpěvačka Barbora Poláková, která vzhledem k mateřským povinnostem výrazně omezila koncertní činnost a do seznamu letošních pouhých deseti vystoupení zařadila exkluzivně i Náchod, a Michal Hrůza s kapelou, který letos slaví dvacet let své profesionální kariéry.

                                 Bára Poláková letos vystoupí pouze na 10 koncertech. Vybrala si i Náchod

Připraven bude také turnaj ve fotbálku v životní velikosti, dočasné tetování, ale i velká fun zóna s aktivitami, které si užijí všichni od nejmenších po nejstarší návštěvníky.

Pivobraní fotbálek
 Fotbálek baví všechny generace návštěvníků

Vstupenky je možné koupit v předprodeji v síti Kupvstupenku nebo na místě. Více informací najdete na www.pivobrani.eu nebo na facebookovém profilu

Redakce
NachodskySWING.cz

 

Čtěte také