Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto webových stránek s tím souhlasíte. Rozumím

Den s policií nabídne soutěže i akční ukázky

16.5.2017
čtenost 791

NÁCHOD - Tradiční dopoledne s poutavým programem pro děti i dospělé se uskuteční v sobotu 20. května na dětském dopravním hřišti v Bělovsi.

Den s policií nabídne soutěže i akční ukázky

Dopravní hřiště v Bělovsi bude v sobotu 20. května hostit tradiční Den s policií. Soutěžní dopoledne bude probíhat od 9 do 12 hodin a organizátoři z řad Policie ČR i Městské policie Náchod připravili bohatý program, ve kterém si na své přijdou děti i rodiče.

"Děti budou moci soutěžit v nejrůznějších disciplínách a poměřit si své síly, vědomosti a zručnost. Pro ně i pro jejich rodiče jsme připravili ukázky policejních akcí, budou se moci podívat na policejní psy, novou techniku, nechat si sejmout otisky prstů, nebo se posadit na policejní kolo či motocykl," láká policejní mluvčí Eva Prachařová.

Techniku i své odborníky představí i další složky Integrovaného záchranného systému. Zvídaví jedinci budou moci nahlédnout do vybaveného sanitního vozu, nebo vylézt až do nebes po hasičském žebříku.

Děti jsou na akci vítány na jízdních kolech a dalších dopravních prostředcích (jednou ze soutěží je také jízda zručnosti), samozřejmě vybavené ochrannou přilbou.

Redakce
NachodskySWING.cz

Čtěte také